محل تبلیغات شما
چند روزی دیگر به شروع دوباره ات باقی نمانده است به اندازه یكسال گذشت، اما من به اندازه یك عمر دلتنگتم و میدانم با شروعت هم كماكان دلتنگت خواهم ماند چون دیگر انگار فقط اسمت را به یدك میكشی و از باطنت خیلی وقت است خبری نیست.!دلتنگ همه آن روزهایی هستم كه به شوق رخ نمایی مقتدرانه ات تمام شب ، صورتم را به شیشه سرد پنجره میچسباندم تا شاید به امید نقاب قرمز آسمان خبری خوش از فردایی كه نصف شب آغاز می شود بیابم.افسوس كه دیری است كه حسرت به دل این لذت بچه گانه مانده ام! دلتنگ همه آن روزهایی هستم كه به نیرنگ رخ نمایی مقتدرانه ات مرا از بستر گرم رختخواب كه با هزاران تهدید و التماس و خواهش كارساز نبود ، جدا میكرد.! آه . دلتنگ آن روز هایی هستم كه با آنكه سرما نفسم را تنگ كرده بود اماا برای لمس تو لحظه ای درنگ نمی كردم و چشمانم را بر روی هرگونه ترس از عاقبتش می بستم و پای لرزش هم قطعا می نشستم.دلتنگم .خیلی وقته دلتنگ دل نگرانیم هستم برای چیزی كه جا می ماند در حیاط خانه و سهم من میشد تنها دیدنش از پشت شیشه و دعا برای نیامدن خورشید.!
با اینكه از آن زمان تا كنون خیلی بزرگ تر شده ام  اما دلم برایت هر روز كوچك و كوچك تر می شود ، یعنی در واقع ، تنگ می شود.! ترسم از آن است كه نامت روزی برای همیشه از تقویم دلم پاك شود كه هیچم بعید نیست.!!!
بی وفاییت به دوستت هم سرایت كرده است با اینكه شمارش معكوس برای اتمامش آغاز گشته اما هنوز هم كه هنوزه در جای جای این شهر درختان سبز پوش قد علم كرده اند و انگار كه نه انگار باید آن ها را رنگ و رو پریده تحویل تو دهیم اما رو كه نیست ،بله، انگار سنگ پای قزوین است!
نمیدانم علت بی وفاییت از توست یا از ماست؟؟! از بی انصافی توست یا از ناشكری ماست؟؟! از خساست توست یا كه از بخل ماست؟؟! نمیدانم.نمیدانم.
نمی خواهم زود قضاوت كنم .اما برای دیدنت دیگر امیدی ندارم.
آه زمستان.

ایران...اگر دل تو را شکستند...

امیری حسین و نعم الامیر

هوا بس ناجوانمردانه سرد است!

كه ,هم ,انگار ,، ,دلتنگ ,ماست؟؟ ,توست یا ,هستم كه ,می شود ,روزهایی هستم ,همه آن

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Natalia's life مطالب اینترنتی اندیشه های سیاسی lasitade گروه معماری پنج اوهفت repilole Wholesale NHL Edmonton Oilers Jersey New Styles on Sale. clamjecalre Edward's notes Open Your Eyes