محل تبلیغات شما
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم
که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
البته که قطعا تو نیازی هم به چون خود نداری و این صرفا یک تمثیل دنیایی از احساس من به توست و اینکه چه قدر از اینکه فقط تو و فقط تو همدم و یار روزهای خوش و ناخوش و تنهایی های من هستی خوشحالم.
حکمت روزهایی که بر من سخت گذشت را الان می فهمم و من چه قدر شرمنده ام بابت غرغر کردن های بیشمارم.
و فقط تو و تنها تو هستی که لمس بودنت نیاز به دیدن ندارد و من چه قدر خجالت زده ام بابت بی مهری های بیشمارم.
خوشحالم خیلی زیاد بابت داشتنت ، بابت اینکه می توانم همیشه و همه جا و همه وقت روی تو و کمکت و بودنت حساب کنم بی هیچ ترسی ، بی هیچ منتی ، بی هیچ بی وفایی.
خوشحالم از اینکه شنوایی دارم که هیچ گاه خسته نمی شود از من، از گلایه هایم، از بی معرفتی هایم.
خوشحالم از داشتنت چون تو تنها و تنها و فقط تنها کسی هستی که بعد از شنیدم درد ها و مشکلات و گرفتاری هایم بهم لبخند میزنی و میگی نگران نباش حلش میکنیم و من می دانم چه خوش آید چه نیاید هرچه پیش آید به صلاح من بوده و بس. و تو هیچ وقت بد من را نمی خواهی.
خوشحالم از بودنت که تو را برای من کفایت است .و هر وقت که بخواهی برای من خوش آید مطمئنم که دنیا که هیچ همه کائنات هم نخواهند ، میشود و هر وقت هم نخواهی ، باز هم کسی یارای مقابله با تو را نخواهد داشت.
آری .هیچ چیز توی این دنیا قد یه دل قرص برای هیچ کس کافی نیست خوشحالم که با بودنت و داشتنت دلم قرص است .حسابی.
و بابت روزهایی که گذشت شکرت.
و اما روزهایی که پیش روست شاید و تنها شاید نوید روزهای خوشی باشد که خیلی وقت است دیر شده است و شاید حکمت و ثمره ی همان روزهایی ست که بر من سخت گذشت.و من باز هم توکل و اعتمادم بر توست.و  دوباره به من اثبات شد که هیچ کارت بی حکمت نیست.

پ .ن:
خدایا ، چندی ست از کسی دلگیرم که برایم ارزش زیاد دارد،اما مدتی ست سخت دلم را به هر بهایی می شکند.
وقتی کسی دوست داشتنت را بد برداشت می کند واقعا نمی دانم جوابش را باید چگونه داد؟!و عجیب تر این است که انگار زیاد هم متوجه حالت نیست و در عین ناباوری می پرسد.چرا؟؟؟؟
فکر کنم بعضی وقتا داشتن کسی بهتر از بودنش است!
شاید یک روز دلش برایم تنگ شد و یاد بی مهری اش در حقمون شد هرچند که تا الانش هم دیر شده است اما باز هم امیدوارم اون روز خیلی دیرتر نشده باشد.چون زخم هر چه کهنه تر شود مزمن تر می شود و التیامش سخت تر.

ایران...اگر دل تو را شکستند...

امیری حسین و نعم الامیر

هوا بس ناجوانمردانه سرد است!

تو ,هم ,بی ,، ,خوشحالم ,کسی ,و من ,روزهایی که ,تو و ,و فقط ,که هیچ

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت شخصی مرتضی فروتن تنها بصیرت-هدایت دکتر آرش شهابی ignalessdowb امروز هوای آسمان و دلم، هر دو، برفی و گرفته ست Michael's memory sucessfully معرفی زیبا ترین املاک کشور سرگرمی ".... گمنام اما پرنام"